Cerva Murcia HV softshell kabát
13000 Ft tart. ÁFA
MURCIA HV SOFTSHELL kabát – Hi-Vis férfi softshell dzseki PU membránnal, vízálló és lélegző kialakítással. A 5 cm széles fényvisszaverő csíkok a testen és az ujjakon fokozzák a viselő láthatóságát. Praktikus kialakítását cipzáras záródás, 1 mellzseb, 2 oldalzseb, tépőzárral állítható mandzsetták és húzózsinórral szabályozható alsó szegély egészíti ki. Az EN ISO 20471 szabvány szerinti 2. osztályú jól láthatósági védőruházat.
A MURCIA HV SOFTSHELL kabát professzionális munkaruházati softshell dzseki, amelyet elsősorban olyan munkakörnyezetekhez fejlesztettek, ahol a jó láthatóság, a megfelelő időjárás elleni védelem és a komfortos viselet egyaránt fontos.
- Páraáteresztő képesség: 600 g/m2/24h
- Vízoszlop: 8000 mm
- Jellemzők: Vízálló, Lélegző
- Mosási ciklusok száma: 25
- Iparág: Szállítás és logisztika, Építőipar
- Fényvisszavető elemek
A kabát külső anyaga 94% poliészter és 6% elasztán, 300 g/m² tömegben. Az elasztántartalomnak köszönhetően az anyag rugalmasabb, így a kabát kényelmesebb mozgást biztosít munkavégzés közben. A PU membránnal ellátott softshell kialakítás vízálló és lélegző tulajdonságokkal rendelkezik.
A kabát 8000 mm-es vízoszloppal rendelkezik, míg a páraáteresztő képessége 600 g/m²/24h, így megfelelő védelmet nyújt változó, nedves időjárási körülmények között, miközben segíti a testpára elvezetését.
A láthatóság növelését 5 cm széles fényvisszaverő csíkok biztosítják a testen és az ujjakon. A kabát az EN ISO 20471:2013+A1:2016 szabvány 2. osztályának megfelelő jól láthatósági védőruházat, ezért különösen alkalmas közlekedési és építőipari munkakörnyezetben, ahol a munkavállaló láthatósága kiemelt jelentőségű.
A praktikus kialakítás része az 1 cipzáras mellzseb és 2 oldalzseb, amelyek könnyen hozzáférhető tárolási lehetőséget biztosítanak. A tépőzárral szűkíthető mandzsetták segítségével az ujjak vége egyénileg igazítható, míg a kabát alsó szegélyén található húzózsinór lehetővé teszi a derékrész szabályozását.
Ideális választás szállítási és logisztikai, valamint építőipari munkakörnyezetekben.
| Méret | S, M, L, XL, 2XL, 3XL |
|---|---|
| Szín | narancssárga, sárga |
Cerva – férfi ruházat (normál méretállás)
A Cerva a német/EU számméretezést használja. Figyelem: a Cerva betűméret egy mérettel kisebb, mint a dél-európai (ES/IT/FR) jelölés – egy Cerva „L” más gyártónál „XL” lehet. A mért testadatokból indulj ki, ne a betűből.
| Cerva / EU / DE méret | Cerva betűméret | ES / IT / FR (szám / betű) | UK | Magasság (cm) | Mellbőség (cm) | Derékbőség (cm) | Csípőbőség (cm) | Belső lábhossz (cm) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 38 | 2XS | 40 / XS | 30/32 | – | – | – | – | – |
| 40 | XS | 42 / S | 32/34 | 158–164 | 78–82 | 68–70 | 81–85 | 76 |
| 42 | XS | 44 / S | 32/34 | 164–170 | 82–86 | 70–74 | 85–88 | 78 |
| 44 | S | 46 / M | 34/36 | 170–176 | 86–90 | 74–78 | 89–92 | 79 |
| 46 | S | 48 / M | 34/36 | 170–176 | 90–94 | 78–82 | 93–96 | 80 |
| 48 | M | 50 / L | 36/38 | 176–182 | 94–98 | 82–86 | 97–100 | 81 |
| 50 | M | 52 / L | 36/38 | 176–182 | 98–102 | 86–90 | 101–104 | 82 |
| 52 | L | 54 / XL | 38/40 | 182–188 | 102–106 | 90–94 | 105–108 | 83 |
| 54 | L | 56 / XL | 38/40 | 182–188 | 106–110 | 94–98 | 109–112 | 84 |
| 56 | XL | 58 / 2XL | 40/42 | 188–194 | 110–114 | 98–102 | 113–117 | 85 |
| 58 | XL | 60 / 2XL | 40/42 | 188–194 | 114–118 | 102–106 | 118–122 | 86 |
| 60 | 2XL | 62 / 3XL | 42/44 | 188–194 | 118–123 | 106–111 | 122–128 | 87 |
| 62 | 2XL | 64 / 3XL | 42/44 | 188–194 | 123–129 | 111–117 | 128–136 | 88 |
| 64 | 3XL | 66 / 4XL | 46 | 188–194 | 129–135 | 117–123 | 136–142 | 89 |
| 66 | 4XL | 68 / 5XL | 48 | 194–198 | 135–141 | 123–129 | 142–148 | 89 |
| 68 | 5XL | 70 / 6XL | 50 | 194–198 | 141–147 | 129–135 | 148–154 | 89 |
| 70 | 6XL | 72 / 7XL | 52 | 194–198 | 147–153 | 135–141 | 154–160 | |
| 72 | 7XL | 74 / 8XL | 54 | 194–198 | 153–159 | 141–147 | 160–166 |
Hosszított és rövidített méretállás külön táblázat szerint – kérdezd meg a boltban.
Vélemény írásához lépj be előbb.
















Értékelések
Még nincsenek értékelések.